Kurlar:
  /   Alışveriş Sepeti : 0 Item(s)
türkiye
erkek ayakkabı

Fıyat ve Kargo

Dünya çapında hızlı bir nakliye sunuyoruz. Arkadaşlarınıza ve ailenize toplamak ve söylemek, eğlenmek için alışveriş yapmak için bu siteye hoş geldiniz!

Genel olarak, teslim süresi yaklaşık 3-7 gündür. Siparişler, siparişiniz gönderildiğinde 48 saat içerisinde sevk edilecek, müşterilerimiz takip numarası ile size bir e-posta göndereceklerdir. Siparişiniz hakkında herhangi bir bilgi almadıysanız, lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun. Onaylayacağız.

Siparişler nedenlerden dolayı ertelenebilir:

1. "Bill To" ve "Ship to" adresleri aynı değildir.
2. Son ürün satıldı.
3. Kredi onayı ve doğrulama.

Döviz ve dönüş politikası

Bir toptancı ve perakendeci olarak, müşterilerimizle uzun süreli iş ilişkileri sürdürmek bizim işimizdir.
Aşağıdaki nedenlerle yalnızca yeniden yükleme veya geri ödeme için dönüşü kabul edebildiğimizi anladığınızı umarız:
1. Nakliye hatası
2. Hasarlı ürünler
3. Memnuniyetsizlik (ayrıntılara bakınız)

"Memnun kalmazsak", boyutu değiştiririz veya başka bir stili 3 gün içinde değiştirebiliriz, farklı boyut veya renk değişimi yapmak isterseniz bize adınızı ve siparişinizi göndermeyi unutmayın. İkinci giriş fiyatı daha yüksektir, ek ücret ödersiniz ve ayrıca Western Union ödemesinin nakliye ücretini depo yenileme ücretini ödemek zorunda kalacaksınız. Geri dönüş maddesi geri, nakliye ücretleri, daha az bir işlem ücreti ve% 15 geri kredi kartı ücreti kredi miktarından düşülürse.

Siparişi iptal etme Beyannamesi

Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, öğenin teslim edilmesinden önce 6 saat içinde sipariş verdiyseniz lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun. Üzgünüz ki siparişlerini gönderdiklerinde emri iptal edemiyoruz. Anlayışınız için teşekkürler. Siparişi iptal etmekte ısrar ediyorsanız, lütfen iade politikamızı inceleyin. Kredi tutarından% 15 geri kalan kredi kartı ücreti düşülmüştür.

Not:

1. Her takas veya iadeli eşya, etiketlerin tamamı takıldığında orijinal halini giyilmez, değiştirmez veya yıkamamalıdır.
2. Öğenizi aldığınızda 3 gün içinde müşteri hizmetleri ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmelisiniz.

About us

Spor Ayakkabıları ve Giyim.